Astell & Kern mostra dos nous reproductors portàtils HD

Per a aquells que sigueu a la carretera i busqueu el millor equip d’àudio HD portàtil, Astell & Kern compta amb dos nous reproductors d'alta definició d'alta definició per a la vostra consideració a l’espectacle audiòfil de Munic, Alemanya, la setmana passada.

Llegiu la versió completa a continuació.

aquest dispositiu no es pot iniciar. (codi 10

Astell & Kern va llançar les seves dues noves línies de reproductors Astell & Kern al High End 2018 Show a Munic, Alemanya, el 10 de maig de 2018. Les dues noves línies són A & futura, una nova línia premium i A & norma, una nova línia estàndard. Aquestes dues línies s’uneixen a la línia insígnia actual, A & ultima. El primer jugador de la línia A & ultima, el SP1000, es va llançar a High End 2017 Munich. Amb el debut d’A & futura i A & norma, Astell & Kern completa el canvi de marca de la seva formació de jugadors. El primer model d’A & futura és el SE100 i el primer model d’A & norma és el SR15.

L’A & futura SE100 està equipat amb un xip DAC de qualitat professional d’ESS, el SABER ES9038Pro, que ofereix processó de 8 canals d’entrades de so. Amb 4 canals de processament dedicats per canal esquerre i dret, el SE100 és capaç de produir un so encara més detallat i clar amb un SNR excel·lent. El SE100 pot reproduir àudio PCM de fins a 32 bits / 384 kHz i pot reproduir de forma nativa Quad DSD. Gràcies a un disseny d’amplificadors actualitzat i tecnologies de control de soroll implementades per Astell & Kern, el SE100 produeix 4,1 Vrms (sortida equilibrada) només a partir del seu amplificador integrat. El SE100 també compta amb una CPU Octa-core, pantalla tàctil de 5 polzades, emmagatzematge intern de 128 GB, suport per a la càrrega ràpida i pot reproduir música durant unes 10 hores. El seu disseny de carrosseria d’aliatge d’alumini és sòlid i durador, i el disseny clàssic del pom de volum i de la placa posterior de vidre amb dibuixos de diamant completa l’aspecte i la sensació premium del jugador quan el sosté a la mà. El SE100 també ha estat guardonat amb el 'Red Dot Design Award 2018'.

L'A & norma SR15 és el primer model de la nova línia estàndard de jugadors d'Astell & Kern. La línia A & norma està dissenyada per oferir als novells d’àudio d’alta resolució una introducció plena de funcions a la marca Astell & Kern. Hi Hi-Fi 'Pragmatic' ja està disponible amb A & norma. L'A & norma SR15 inclou diverses funcions trobades en dispositius insígnia anteriors d'Astell i Kern, de manera que fins i tot els principiants poden gaudir dels detalls musicals més complets quan escolten amb un reproductor d'A & norma. El SR15 utilitza el comprovat xip DAC de nivell Master HIFI, el Cirrus Logic CS43198, i compta amb una CPU de quatre nuclis que proporciona molta energia per processar música d’alta resolució i crea una experiència d’usuari intuïtiva i ràpida. L'A & norma SR15 pot reproduir àudio PCM de fins a 24 bits / 192 kHz i un DSD de classificació única de forma nativa. Totes aquestes característiques s’uneixen en un cos sòlid d’aliatge d’alumini que s’assembla a la popular sèrie AK70. La interfície d’usuari també és molt intuïtiva i es basa en altres models de nivell superior de la línia Astell & Kern.

EarBuds-225.jpgA més dels dos nous reproductors, Astell & Kern també mostrarà la seva última col·laboració IEM de gamma alta amb àudio JH, el Billie Jean, que es va anunciar al Festival d’auriculars de primavera de Fujiya AVIC de 2018 a Tòquio, Japó, el 28 d’abril de 2018. Billie Jean és l’última sèrie Siren In-Ear-Monitor (IEM) de la col·laboració entre Astell i Kern amb Jerry Harvey Audio. Billie Jean combina les tecnologies patentades de Jerry Harvey Audio amb la producció de la millor qualitat mundial d’Astell & Kern per produir un altre IEM nou amb un so i una qualitat excel·lents. Billie Jean compta amb la tecnologia patentada de guia d’ones freqphase de Jerry Harvey Audio, un disseny de 2 vies 2-BA i un nou disseny intern de la perforació del so per aportar un so clar i impecablement equilibrat des del subbaix fins al rang de brillantor. El nou disseny de la càmera acústica Sound Bore ha estat dissenyat acuradament per proporcionar un ampli escenari sonor a través d’un rang dinàmic incomparable, sense afegir cap artefacte a la producció de so.

ràdio gratuïta al meu telèfon org

L’A & futura SE100 es vendrà a la venda al detall a 1.699 dòlars i l’A & norma SR15 a la venda al detall a 699 dòlars. Cadascun dels nous models es llançarà a nivell mundial al maig i al juny respectivament. El Billie Jean ja està disponible a 349 dòlars.